2022

Sportovní hry

Na poli sportovních her navazujeme na spolupráce s předními českými kluby a rozvíjíme portfolio jejich deskových a karetních her. Nově také vstupujeme na polský trh.

2022

Firemní hry a nové spolupráce

Pokračujeme v tvorbě her na míru pro firmy a zároveň se nám otevírají nové zajímavé spolupráce, které dále rozvíjíme. Ať již se známými společnostmi, nebo s významnými osobnostmi. Každé spolupráce si velmi ceníme a věnujeme jí maximum úsilí.

Říjen 2021

Nové hry

Po měsících příprav a testování, vydáváme tři nové tituly – Světoběžníci, Ze sportu do sportu a Mistra. Z nových her máme obrovskou radost a doufáme, že se budou líbit. Na hře Světoběžníci jsme spojili své síly s festivalem Kolem světa a na hře Ze sportu do sportu jsme partnera našli ve sportovní agentuře Sport Invest. Oběma tímto děkujeme.

Září 2021

První zahraniční spolupráce

Povedlo se nám navázat první spolupráce za hranicemi ČR. Jednalo se jak o sportovní kluby, tak o firemní hry.

Červenec—Srpen 2021

Letní kempy

Po loňském úspěchu jsme se opět zúčastnili řady letních kempů, kde jsme se starali o zábavu pro mladé fotbalové naděje.

Leden—Říjen 2021

Firemní hry

Rozšířili jsme svou činnost a začali tvořit firemní hry na míru. Mile nás překvapilo, jaký zájem hry u klientů vyvolaly. Vznikla celá řada skvělých titulů, na některé se můžete podívat na stránce Firmy.

Březen 2021

Házenkářský svět LITE

Do světa jsme vypustili další sportovní hru – Házenkářský svět LITE.

Leden—Prosinec 2020

Nové spolupráce a partneři

Během roku 2020 jsme navázali mnoho spoluprací s fotbalovými a hokejovými kluby a s významnými mezinárodními partnery, např. Škoda Auto, Hamley’s, Mall.cz či Óčko. Jsme rádi, že s námi v této těžké (“covidové”) době všichni partneři spolupracují a že se nám podařilo otevřít nové možnosti partnerství.

Říjen 2020

Klubové verze

V létě jsme zahájili přípravy a nabídku pro fotbalové a hokejové kluby. Téměř všechny, kterým byl projekt představen, jsme zaujali a pustili se s námi do tvorby vlastních klubových edicí. Na konci října má své hry ve fanshopech a balíčky v mobilní aplikaci přes 10 klubů, včetně české fotbalové reprezentace.

Říjen 2020

Dřevák

Po roce příprav pouštíme na trh novinku jménem Dřevák. Na karetní hře jsme poprvé vyzkoušeli spolupráci s významnou osobností, kterou je Jakub Kohák. Ve hře má svou vlastní – jak jinak než nejsilnější 🙂 – kartu.

Září 2020

Hokejový svět LITE, Basketbalový svět LITE

Vzniká Hokejový svět LITE a zkoušíme nový sport v podobě hry Basketbalový svět.

Červenec—Srpen 2020

Letní kempy

Účastníme se mnoha letních kempů, na kterých si mohou účastníci zahrát Fotbalový svět PRO a vyhrát různé ceny. Byli jsme např. na kempu Jiřího Bílka, Jana Levého či Standy Klobásy. Na základě zpětných vazeb to vypadá, že v příštím roce jich bude ještě mnohem více 🙂

Srpen 2020

Fotbalový svět LITE

Zahajujeme prodej první LITE verze hry, která vyžaduje otázky z aplikace.

Červenec 2020

Mobilní aplikace MIDU Games

Dokončujeme vývoj a testování mobilní aplikace a pouštíme ji na Google Play a App Store. Je zdarma a protože sami nemáme rádi obtěžující reklamy, tak je bez reklam (i když bychom na nich mohli vydělávat 😉 ). Za první den máme přes 1000 stažení a pozitivní recenze se jen hrnou. Jsme potěšeni každou zpětnou vazbou, která nám dodává vítr do plachet a utvrzuje nás v přesvědčení, že jsme se vydali správným směrem.

Mobilní aplikace se stala jedním z pilířů našeho projektu a celého konceptu. Tvoříme samostatné deskové a karetní hry, deskové hry kompatibilní s mobilní aplikací (s označením PRO, LITE) a samostatné herní módy v aplikaci (Sólo, Duel). 

Duben—Červen 2020

Covid-19

Na celý svět i trh dopadla první krize, kterou přineslo onemocnění Covid-19, resp. řada opatření pro jeho eliminaci. Nás krize také zasáhla, nejcitelněji v podobě odložené výroby některých titulů, konkrétně Athleton a Football Board Manager. Věříme, že se situace dlouhodobě zlepší a že se realizace podaří v následujícím roce.

Březen 2020

Hokejový svět

Světlo světa, resp. trhu, spatřuje Hokejový svět PRO. Jsme pyšní, že se partnerem hry stává Škoda Auto, jejíž logo je přímo na hrací ploše a hra tak vypadá jako reálné kluziště Mistrovství světa.

Leden—Prosinec 2019

První partneři

Během roku se nám podařilo spojit se a dotáhnout spolupráci s velkými a silnými partnery, namátkou např. Euromedia (Luxor), Sport Invest, SportFotbal, Kanzelsberger či Sparkys. Pro začínající neznámou firmu s neznámým produktem je tato důvěra a spolupráce velmi důležitá a děkujeme za ni.

Listopad 2019

Předvánoční prodej

Nečekali jsme takový zájem. V listopadu zastavujeme předvánoční prodeje a nezavážíme dále partnery, protože většina her je vyprodaná. Jsme velmi rádi, že jsme udělali pod stromečkem radost mnoha malým i velkým.

Září 2019

Athleton, Football Board Manager, Hokejový svět a FS+HS Premium

Po dlouhé době alespoň v malé limitované edici vytváříme celkem 4 nové deskové hry, například takový Football Board Manager si na svou šanci musel počkat 7 měsíců. 

Červen 2019

SoccerFace, Quadruple a Kotel!

Půl roku trvá, než se z prvního prototypu hry SoccerFace i se svým rozšířením stává prodejná hra. Ve stejné době zahajujeme prodej her Quadruple a Kotel!.

Prosinec 2018

Fotbalový svět

Vzniká první edice hry Fotbalový svět. U dvou dodavatelů si necháváme vytisknout komponenty a hry si kompletujeme – věřte nevěřte 🙂 – sami. Každá z nich má své číslo a každému, kdo si hru koupí, píšeme vlastnoruční věnování. 

Listopad 2018

Vznik společnosti

Zakládáme Midu Sports Creative s.r.o., která vystupuje zejména pod brandem MIDU Games. Nestojí za námi žádný investor, zvolili jsme si svou cestu “co nezvládneme sami, to nemáme”. Padly tak mnohé úspory, ale máme chuť a své schopnosti. Nic víc. Věříme, že naše cesta nebude příliš trnitá 🙂

Září 2018

První výkop

Setkáváme se nad náčrtem, pouštíme se do práce a vzniká první verze hry Fotbalový svět. Vidíme potenciál a jsme plní nadšení. Každý tak dělá, co umí, dobře se doplňujeme a vypadá to, že nám motivace vydrží, i když si jsme vědomi, že to bude dlouhá cesta a že určitě nebudeme za rok milionáři 🙂

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]