-29%

Dřevák

(Hodnocení: 11)

249  vč. DPH

Svižná hra překypující humornými zvraty a nečekanými zápletkami. Sejdou se vhodní Hráči a Akce nebo do hry vstoupí Kohák? Nestaň se Dřevákem!

Skladem

Nejlepší cena za posledních 30 dní: 249  vč. DPH

Svižná hra překypující humornými zvraty a nečekanými zápletkami. Podaří se vám zbavit všech svých karet a stát se vítězem? Nebo se nesejdou vhodní Hráči a Akce a budete donuceni stát se Dřevákem?

Už letí karta za kartou. Záložník, Ofenzíva, Útočník, VAR, Kapitán, Pyro – a všichni si oddechli, balík shořel. Jedeme dál. Zbavte se Dřeváka a pošlete ho ostatním. Faul, Brankář, Defenzíva, Obránce, Záložník, Penalta a kupa karet roste a roste. Nemáte vhodnou kartu? Tak berete celý balík i se Dřevákem! Rozhodnou karty v prvním poločase nebo se vyplatí riskovat s neznámými kartami (náhradníky) ve druhé půli? Jakou cestu zvolíte, abyste se nestali mýtickou „hvězdou“– Dřevákem?

Originální česká karetní hra vznikla ve spolupráci s Jakubem Kohákem, který se s humorem sobě vlastním stal nejsilnější a nejpřekvapivější postavou hry. Tak nasaďte Koháka ve správnou chvíli a vychutnejte si svého soupeře!

Průběh hry

Obsah hry

1× karta Kohák

1× karta Dřevák

6× karta Brankář

6× karta Obránce

6× karta Záložník

6× karta Útočník

6× karta Kapitán

5× karta Defenzíva

5× karta Ofenzíva

5× karta Penalta

5× karta Faul

4× karta VAR

4× karta Pyro

Pravidla

Partnerem a největší hvězdou hry MIDU® Dřevák je český režisér, herec, komik, bavič, spisovatel a všestranný sportovec
Jakub Kohák.

Hmotnost
0,150 kg
Rozměry
12 × 9,2 × 3,2 cm
Herní čas

do 30 midut

Věk

8+

Počet hráčů

2, 3, 4, 5, 6, 7

EAN

0745178589314

11 recenzí Dřevák

 1. Natálie

  Miluju Kubu Koháka! Takže hru jsem hned kupovala a tak jak jsem očekávala, je to opravdu velká sranda. Doporučuji všem, co se nechtějí nudit!

 2. Petr Hašler

  Tak to je s prominutím fakt prdel 😀 Hrajeme pořád

 3. Jakub Wehrberger

  Hrál jsem pouze dvě hry u kamaráda a už uvažuji o koupi. Moc mě baví a líbí se mi nápady na kartičky, například Pyro nebo VAR je fakt dobrý nápad. Je pravda že je zde hodně pravidel, ale stojí to za to. Navíc pravidla jsou pochopitelnější díky tomu, že je snad vše napsáno na samotných kartičkách. 10/10 Poluraichů

 4. Pavel

  Na začátku se nám nedařilo pochopit pravidla, ale ještě, že jsme to nevzdali. Po 2-3 hrách už to mydlíme i o peníze. Už se těším na hory

 5. Mirka Řezníková

  Tak obdarovaného baví moc a to je nejdůležitější. Mě přijde lehce zdlouhavá a zbytečná první část hry, ale jinak nápad super. Stejně je stále nejlepší Kotel ?

 6. Lenka Šmiřáková

  Super zábavná hra! Vřele doporučuji ??

 7. Lenka

  Právě jsme s ní strávili první večer a musím říct, že SUPER ?. Jak bylo již napsáno v jedné recenzi, tak po přečtení pravidel jsme ji chtěli odhodit. Ale když se hru naučíte, tak je to opravdu pecka!!!! Obrovská zábava ? a do poslední chvíle nevíte kdo vyhraje. Všem vřele doporučuji ?

 8. Michaela Svobodová

  Boží hra! Po prvním přečtení pravidel jsme s hrou chtěli praštit do kouta 😀 První hru jsme hráli asi dvě hodiny s neustálým nakukováním do pravidel, druhá hra už byla o poznání lepší. A můžu říct, že se po dlouhý době jedná o chytlavou karetní hru pro celou rodinu!! Díky 🙂

 9. Jakub

  Vynikající karetní hra pro fotbalové nadšence. Hráč do posledního kola nikdy neví, jestli vyhraje nebo prohraje. Hra necílí pouze na mladší publikum, ale je to velmi kvalitní zábava i pro dospělé.

 10. Lukáš P.

  Do Vánoc jsme to nevydrželi a zkusili si zahrát dřív. Pravidla nejsou složitá a hra zabaví opravdu každého. Největší překvapení je pro mě Kohák, který umí hru pěkně zamotat. Máte pocit, že už máte vyhráno a v tom se objeví Kohák a všechno je jinak ???

 11. Lucie Klimentová

  Drevak je proste boziiii hra, cela rodina se vzdy nasmeje, kdo prohraje??. I ja fotbalovy odpurce, jsem si hru oblibila, doporucuji vsem ?

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: md-cg-005 Kategorie: ,