header right image

MIDU Games

Jedna aplikace. 6 her. 3 herní módy. Tisíce otázek.

S deskovkou i bez. Zdarma a bez reklam.

Od fanoušků pro fanoušky

Zdarma. Bez reklam.

Stovky témat

Tisíce otázek

Multilingualita

Více jazyků

CZ EN DE ES

Statistiky

Žebříčky & odměny

CZ

Pro jednoho, dva i více hráčů

3 herní módy

Sólo

1 hráč

Dotáhnete to z pecivála přes objevitele, cestovatele až na legendárního světoběžníka? Nebo začněte jako neznámý hráč, vypracujte se do ligy i reprezentace, až se stanete skutečnou legendou!

Duel

2 hráči

5 otázek pro každého. Pravý penaltový rozstřel v remízovém utkání nebo náhrada kámen-nůžky-papír o to, kdo dnes nosí míče nebo kdo dojde pro drink.

Desková hra

1 a více hráčů

Vyberte svou oblíbenou deskovou hru MIDU Games a hrajte s partou nebo s rodinou. Nahraďte tištěné otázky v základní hře obsahem, který si sami vyberete.

Stahujte zdarma na App Store & Google Play

Využijte aplikaci MIDU Games jako

Rozšíření deskových her

S deskovkou i bez

Rozšiřte svou deskovku o tisíce netištěných otázek, které můžete mít kdykoli s sebou. Jedete vlakem nebo autem? Nevadí, nechte deskovku v batohu a zahrajte si spolu třeba duel.

Konfigurace

Už žádná hra nebude nikdy stejná. Konec nadrčených odpovědí a nezábavných vítězství bez napětí. Uzpůsobte si hru podle věku, zájmů či znalostí hráčů. Zkuste hrát i na více telefonech.

Hratelnost

Vytvořte si a hrajte hru podle vašich představ. Možnost určovat si témata a obsah hry stejně jako módy či scénáře činí z vaší deskovky hru s neomezenou hratelností.

Dárek pro nové hráče

10 midcoinů zdarma!

Midcoiny slouží pro získání netradičních výhod ve hře, jako jsou oprava otázky a nová možnost odpovědi za body nebo restart celého balíčku, pokud se vám nepovede dosáhnout vytouženého výsledku.

Midcoins

Stahuj a hraj zdarma na Google Play & App Store