Doprava

Zásilkovna

1. Výdejní místo

Vyzvedněte si svůj balíček na jednom z více než 2600 odběrných míst po celé ČR. Na možnost vyzvednutí upozorníme bezplatnou SMS či emailem.

Sledovat cestu svého balíčku můžete na – https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

2. Nejlevnější doručení na adresu

Doručení zpravidla do 2 pracovních dnů na konkrétní adresu v rámci ČR a to od společnosti Zásilkovna.cz. Nabídka platí pro zásilky do 10 kg.

Informace společnosti Zásikovna týkající se služby:

“U této služby nebude definovaný konkrétní dopravce, toho v daný moment vybereme my podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, InTime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná.”

3. Česká Republika DPD

O předání zboží dopravci budete informování prostřednictvím e-mailu. Doručení je téměř zpravidla realizováno druhý pracovní den po odeslání.

Ve webové aplikaci DPD Kurýr si můžete zadat požadované místo a termín doručení balíčku.

Ceník

  • Výdejní místo – 73 Kč
  • Nejlevnější doručení na adresu – 109 Kč
  • Česká republika DPD  – 85 Kč

Platba

1. Kartou online

Můžete využít zcela bezpečnou metodu placení platebními kartami VISA, MasterCard. Nemusíte se obávat zneužití, přenos informací je naprosto bezpečný. Díky platební bráně GoPay evidujeme veškeré platby online a proto jsme schopní expedovat bezodkladně po realizaci platby kartou.

2. Bankovní převod – internetové bankovnictví

Zboží bude zabalené a předané přepravci až poté, co bude platba připsána na náš bankovní účet. Což může v některých případech trvat i 2 pracovní dny.

3. Platba dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání na Vámi určené adrese. Příplatek za dobírku je 48 Kč.