SoccerFace

(Hodnocení: 7)

490  vč. DPH

Karetní hra pro 2–8 hráčů. Obelstěte soupeře, neprozraďte, jaké karty máte v ruce a nastavte ostatním svůj SoccerFace!

Cesta za vítězstvím je jasná: žádný nebo neutrální výraz, který nic neprozrazuje. Co má kdo v ruce, jak posunout jazýček vah na svou stranu, jak obelstít soupeře, jak odsunout náhodu za autovou čáru. Důmyslné plány, vtipné obraty, napětí do posledních chvil. Všichni hráči na ilustracích karet SoccerFace mají, ale máte ho i vy?

Popis hry

Vyberte si tým a taktiku a vyzývejte soupeře k utkání. Vylepšujte si svůj klub o nový stadion, trenéry, zaměstnance, hvězdné hráče i maskota! Vyhrávat se silnou obranou lze stejně jako prohrávat se silným útokem. Objevte tu správnou strategii a nastavte náhodě a všem protihráčům svou skutečnou tvář. Objevte svůj SoccerFace!

Originální českou karetní hru ocení i hráči nemající fotbal v oblibě.

Obsah hry

8× karta Tým

16× karta Taktika

10× speciální karta Útok

10× speciální karta Obrana

30× karta Útok

30× karta Obrana

4× karta Poškození soupeře

22× karta Utkání

5× karta Scénář

Pravidla

Hmotnost
0.255 kg
Rozměry
12 × 9.2 × 3.2 cm
Herní čas

30–90 midut, do 30 midut

Počet hráčů

2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Věk

8+

EAN

745760316717

7 recenzí SoccerFace

 1. Michaela

  Dobrý den, jak řešíte situaci, když má hráč na ruce jen karty “utkání” a slabý útok? Útok je již předem prohraný a kartu “utkání”
  nelze jen tak vyhodit (tím pádem vyměnit ). Ze 4 her se nám to stalo 2x hned na začátku hry i více hráčům.
  Jinak hra ke super. 👍
  Díky .

  • admin

   Dobrý den, Michaelo, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu 🙂
   Takováto situace může nastat, patří to k jedné ze záludností hry. Ideálně by hráč neměl dopustit, aby takováto situace nastala a měl vhodně vyzývat soupeře, i když může prohrát (správným výběrem soupeře ale může ovlivnit výsledky ostatních hráčů). Určitě je vhodné vyzkoušet a využívat scénáře (např. ve scénáři Loser je toto naopak velká výhoda), případně kombinovat se scénáři v SF 2.0. Dále si hráči někdy upravují pravidla – např. že mohou kartu Utkání vyhodit. Připravujeme sekci Tipy, v ní se jistě objeví i další situace a způsoby modifikace hry. Děkujeme, za MIDU tým Honza.

 2. Pokermaster9

  Dost dobrá karetní bitva pro hodně lidí.

 3. Marketa

  Vtipný název i hra 😉

 4. Drvec

  Koupil jsem na zkoušku s hrou Kotel, protože firmu ani hry jsem neznal a pecka. Asi jsem jsem se stal fanouškem a zkusím všechno. Vypadá to, že kluci pro to mají cit a těším se na další hry.

 5. Petr V.

  Hodně zajímavá hra! Na chatě nám nesmí chybět. Hrajeme hodně v partě 6 lidí a je to fakt zábava, protože nikdo neví co má kdo v ruce. A to je fakt sranda. Jsem rád, že to baví i lidi, co fotbal nezajímá. Nejvíc se mi líbí asi možnost mnoha způsobů jak ji hrát, u nás vede Lúzr 🙂

 6. Stanislav

  Hru určitě doporučuji. Skvělé a kvalitní provedení, hezky se na karty kouká, pěkná a pevná krabice, co něco vydrží. Hráli jsme několikrát a pokaždé to má jiný a zajímavý průběh. Věřím, že nás hra proto neomrzí.

 7. Tereza

  Rychlé dodání a ochotný personál, který po telefonu poradil. Objednávala jsem synům a manželovi k Vánocům celý Pack a tohle teď hrají nejčastěji. Vypadá to, že je to baví a já mám klid na své věci. Děkuji Tereza.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: md-cg-001 Kategorie: , ,