-28%

SoccerFace + SoccerFace 2.0

(Hodnocení: 2)

680  490  vč. DPH

Karetní hra pro 2–8 hráčů, ve které rozhoduje štěstí i to, jak umíš obelstít soupeře. Neprozraď své úmysly a jaké karty máš v ruce. Nastav ostatním hráčům svůj SoccerFace!

Jen 22 skladem

SoccerFace

Karetní hra pro 2–8 hráčů. Obelstěte soupeře, neprozraďte, jaké karty máte v ruce a nastavte ostatním svůj SoccerFace!

Cesta za vítězstvím je jasná: žádný nebo neutrální výraz, který nic neprozrazuje. Co má kdo v ruce, jak posunout jazýček vah na svou stranu, jak obelstít soupeře, jak odsunout náhodu za autovou čáru. Důmyslné plány, vtipné obraty, napětí do posledních chvil. Všichni hráči na ilustracích karet SoccerFace mají, ale máš ho i ty?

Vyber si tým a taktiku a vyzývej soupeře k utkání. Vylepšuj si svůj klub o nový stadion, trenéry, zaměstnance, hvězdné hráče i maskota! Vyhrávat se silnou obranou lze stejně jako prohrávat se silným útokem. Objev tu správnou strategii a nastav náhodě a všem protihráčům svou skutečnou tvář. Objev svůj SoccerFace!

Originální českou karetní hru ocení i hráči nemající fotbal v oblibě.

Stránka hry →

SoccerFace 2.0

Rozšiřující balíček SoccerFace 2.0 vnáší do stejnojmenné hry řadu nových herních možností, zvratů a zábavy. Přidejte si do hry 2 nové zajímavé týmy, 10 atraktivních scénářů s nečekanými způsoby hry, 16 karet poškození nebo zvýhodnění či nečekané krátkodobé bonusy. Díky tomuto rozšíření bude hra SoccerFace ještě více napínavá, plná neočekávaných obratů a překvapení. Hra obsahuje 36 karet rozšiřujících hru SoccerFace.

Stránka hry →

Hmotnost
0.315 kg

2 recenze SoccerFace + SoccerFace 2.0

  1. Helena K.

    Vše dorazilo v pořádku a je to super! Dohromady s rozšířením je to paráda, vznikají úplně nové nečekané situace a je větší prostor pro blafování a manipulování. Doporučuji.

  2. Lukáš M.

    Dobrý den, karty jsou moc pěkné a zábavné. Také maily s dotazy, které jsme si vyměnili, byly velmi profesionální, ale také příjemně lidské. Jediná kaňka byla tři chybějící karty Utkání v hlavním balíčku hry, kterých má být podle pravidel 22, ale dorazilo pouze 19.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Katalogové číslo: md-cg-012 Kategorie: ,